Cobi 24337 1938 Citroen Traction Avant 11 CV, 1:12, 1900 k
Kód: COBI-24337Detailní popis produktu
Postavte si model Citroën Traction Avant a objevte první sériově vyráběný automobil s pohonem předních kol a samonosnou karoserií! Původní Citroën Traction Avant vyráběla francouzská automobilka Citroën v letech 1934 – 1957, během nichž vzniklo přibližně 760 000 vozidel v různých verzích.
Sestavený model v měřítku 1:12 měří 37 x 14,5 x 12,5 cm a přináší množství detailů a funkčních prvků. Sada obsahuje 1 900 kostek stavebnice. Veškerá grafika je natištěna přímo na kostkách, samolepky nejsou součástí balení. Model je vyroben pod licencí Citroën.
- 1 900 vysoce kvalitních kostek
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod s ilustracemi
- Model auta v měřítku 1:12
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 5902251243371 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:12 |
| Počet dílů: | 1900 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 37 cm |
| Šírka modelu: | 14,5 cm |
| Výška modelu: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
