Cobi 24606 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Polizia, 1:35, 93 k
Kód: COBI-24606Detailní popis produktu
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio je elegantní sportovní sedan, který používá i italská policie.
Postavte si tento model v měřítku 1:35. Po sestavení model měří 13 x 6,5 x 4,5 cm a věrně zobrazuje charakteristický design ikonického italského vozidla. Je ideální na vystavení ve sběratelské vitríně nebo jako zábavná stavebnice pro mladší i starší fanoušky automobilů.
Obsah balení:
- 93 stavebních kostiček
- balení neobsahuje figurky
Vlastnosti modelu:
- model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio – policejní verze
- měřítko 1:35
- vydané na základě licence Alfa Romeo
- pevná a detailní konstrukce
- vhodné na vystavení i hraní
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 13 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902251246068 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 93 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
COBI-24606 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
