Cobi 2740 Renault R35, Valentine IX, Panzer I, 1:35, 595 k
Kód: COBI-2740Detailní popis produktu
Představujeme tři historické tanky z 2. světové války, vybrané z expozic největších obrněných muzeí v Evropě! S jednou sadou kostek COBI si můžete postavit:
- Britský tank Valentine IX z Tankového muzea v Bovingtonu
- Německý lehký tank Panzer I z Deutsches Panzermuseum Munster
- Francouzský hlavní bojový tank Renault R35 z Musée des Blindés
Modely tanků byly precizně vyrobené z nejkvalitnějších stavebnic COBI v jednotném měřítku 1:48 a velikostně se shodují. Modely mají pohyblivá kolečka a pásy, stejně jako věže, které se dají otáčet o 360 stupňů. Kostky jsou potištěné historickým označením a detaily vozidel. Stavba modelů historických tanků je jednoduchá, celý proces je veden intuitivním manuálem se seznamem všech dílů na konci.
Obsah sady:
- 595 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro výrobky pro děti
- Plně kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani vlivem tepla nepoškrábou, nerozmažou ani nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech krok za krokem
- Model britského tanku Valentine IX z Tankového muzea v Bovingtonu, UK
- Model německého tanku Panzer I z Deutsches Panzermuseum Munster, Německo
- Model francouzského tanku Renault R35 z Musée des Blindés, Francie
Rozměry modelů:
- Valentine IX: Délka 14,5 cm × Výška 7 cm
- Panzer I: Délka 8,5 cm × Výška 4,5 cm
- Renault R35: Délka 9 cm × Výška 5,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5902251027407 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 595 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 14,5 cm |
| Šírka modelu: | 6 cm |
| Výška modelu: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
