Cobi 4839 II WW Battleship Tirpitz, 1:300, 2810 k
Kód: COBI-4839Detailní popis produktu
Postavte si model Tirpitz, německé bojové lodi z 2. světové války, dvojče bojové lodi Bismarck.
Tirpitz byla spuštěna na vodu 1. dubna 1939 a stala se největší jednotkou Kriegsmarine v letech 1941 – 1944. Bojové připravenosti dosáhla v září 1941 a byla potopena 12. listopadu 1944 blízko Tromsø norským britským letectvem.
Obsah sady:
- 2 810 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Měřítko 1:300
- Vyráběné v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky, které se nerozmazávají a nevyblednout
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
Rozměry modelu: podle měřítka 1:300
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5902251048396 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:300 |
| Počet dílů: | 2810 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 87 cm |
| Šírka modelu: | 12 cm |
| Výška modelu: | 21,5 cm |
Postavte si model amerického tanku M26 Pershing a zažijte výkon moderního obrněného stroje z konce 2. světové války!
Postavte si legendu Varšavské smlouvy! Model BMP-1 2 v 1 s označením SSSR a NDR.
Sada Junkers 87 B-2 nabízí jedinečnou příležitost postavit si slavný stíhací bombardér, jedno z nejikoničtějších letadel druhé světové války. Tato stavebnice od COBI v měřítku...
Postavte si model M4 Sherman, hlavního amerického středního tanku z 2. světové války.
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Postavte si model tanku Tiger II „Königstiger" v měřítku 1:35! Tento legendární německý těžký tank z 2. světové války je známý svou silou a impozantní přítomností na bojišti....
Postavte si model Ferdinanda – první verze německého těžkého stíhače tanků. Vozidlo bylo pojmenováno po svém konstruktérovi Ferdinandu Porsche a patří mezi velmi známé stroje 2....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
