Cobi 5735 II WW De Havilland DH.98 Mosquito, 1:32, 710 k, 1 f
Kód: COBI-5735Detailní popis produktu
De Havilland DH.98 Mosquito byl britský dvoumotorový dvousedadlový vojenský letoun z 2. světové války. Sloužil jako stíhací, bombardovací a průzkumný stroj a patřil mezi nejlepší letadla své doby. Model je v měřítku 1:32 a nabízí autentický zážitek ze stavby.
Obsah balení:
- 710 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka pilota
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 5902251057350 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 710 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 39 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
| Šírka modelu: | 51,5 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
