Cobi 3121 II WW Raketa V2, 1:35, 560 k
Kód: COBI-3121Detailní popis produktu
Raketa V2 je jednou z nejznámějších tzv. zázračných zbraní „Wunderwaffe", které měly zvrátit průběh války. Tato konstrukce dodnes fascinuje mnoho nadšenců historie a 2. světové války. Na přání fanoušků přinášíme legendární raketu V2 v měřítku 1:35. Samotná raketa má odnímatelný kryt, pod kterým se nachází reprodukovaný interiér: výkonný raketový motor, palivová nádrž a hlavice s výbušninou! Obsah sady:- Model rakety V2 s replikami interiérových prvků
- Startovací platforma
- 560 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Měřítko 1:35
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 5902251031213 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 560 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 38,5 cm |
| Šírka modelu: | 8 cm |
| Výška modelu: | 8 cm |
Tank Panzerkampfwagen IV byl jedním z nejdůležitějších německých tanků během 2. světové války. Náš model Panzer IV se skládá z 1107 prvků a je navržen v měřítku 1:28.
Vstupte do světa vojenských opevnění a postavte si bunkr Regelbau 667 – objevte tajemství Atlantického valu! S modelem Regelbau 667 od COBI spojíte zábavu se zájmem o historii.
Postavte si model M4 Sherman, hlavního amerického středního tanku z 2. světové války.
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Postavte si model Panzerkampfwagen E-100. Jedná se o poměrně záhadný německý prototyp superťažkého tanku vyvinutý v závěrečných fázích 2. světové války.
Tank Panzerkampfwagen II byl jedním z nejdůležitějších německých tanků v počáteční fázi 2. světové války. Náš model Panzer II se skládá z 813 prvků a je navržen v měřítku 1:28.
Postavte si model Sd.Kfz. 165 HUMMEL od COBI a získejte unikátní samohybné dělo v měřítku 1:28!
Tiger I byl německý těžký tank používaný během 2. světové války. Byl známý svou silnou výzbrojí a pancéřováním. Tento model od COBI se skládá z 870 kostiček stavebnice a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
