Cobi 5846 Top GUN P-51 D Mustang, 1:32, 350 k, 1 f
Kód: COBI-5846Detailní popis produktu
Postavte si model P-51D Mustang z filmu Top Gun Maverick. Model je v měřítku 1:32 a má rozměry 31 x 13 cm, rozpětí křídel je 35 cm. Model si můžete vystavit na stojan, který si také postavíte ze stavebnice. Do kokpitu je možné umístit figurku pilota, kterým ve filmu není nikdo jiný než Tom Cruise. Balení obsahuje 350 kostek stavebnice a 1 figurku pilota.
- 350 vysoce kvalitních prvků
- 1 figurka pilota
- Měřítko: 1:32
- Stojan na vystavení modelu
Rozměry modelu (D x Š x V): 31 cm x 13 cm x 35 cm (rozpětí křídel)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5902251058463 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 350 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 31 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 35 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
