Návěs Heavy Boy VM-03
Kód: 4820184120877Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 14 let |
| Vhodné pro: | unisex |
| Rozměry balení: | 375 x 170 x 30 mm |
| Rozměry složeného modelu: | 36.5*12*16 cm |
| Počet dílů: | 138 |
| Čas potřebný k sestavení: | 3 hodiny |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | Ne |
Návěs Heavy Boy
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






