Dynamometr
Kód: 4820184120150Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fyzika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 14 let |
| Vhodné pro: | unisex |
| Rozměry balení: | 37*14*3cm |
| Rozměry složeného modelu: | 14.7*7.2*17 cm |
| Čas potřebný k sestavení: | 2 hodiny |
| Počet dílů: | 48 |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
| Požadované baterie: | Ne |
Dynamometr
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





