Cobi 2267 Citroën 15CV SIX D, 1:35, 262 k, 1 f
Kód: COBI-2267Detailní popis produktu
Postavte si model auta Citroen 15CV SIX v měřítku 1:35. Tento automobil byl bezpochyby králem silnic. Debutoval na trhu v roce 1938 a jeho výroba byla obnovena po skončení války. V roce 1947 byl představen model 15CV SIX D s novým motorem. Do roku 1954 bylo vyrobeno až 44 000 kusů tohoto modelu. Po složení model měří 17 x 6 x 6 cm.
Obsah sady:
- 262 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- Model auta
- Figurka řidiče
Výhody a doplňky:
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze trvalé kvalitní potisky, žádné samolepky
- Jednoduchý a intuitivní návod s ilustracemi
- Ideální pro milovníky historie, automobilové nadšence a začínající stavitele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5902251022679 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 262 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 17 cm |
| Šírka modelu: | 6 cm |
| Výška modelu: | 6 cm |
Sturmtiger bylo německé obrněné dělo z 2. světové války. Náš model byl navržen v měřítku 1:28 a skládá se z 1100 vysoce kvalitních prvků.
Tiger I byl německý těžký tank používaný během 2. světové války. Byl známý svou silnou výzbrojí a pancéřováním. Tento model od COBI se skládá z 870 kostiček stavebnice a...
Postavte si model Ferdinanda – první verze německého těžkého stíhače tanků. Vozidlo bylo pojmenováno po svém konstruktérovi Ferdinandu Porsche a patří mezi velmi známé stroje 2....
Objevte jednu z největších námořních legend 2. světové války! Seznamte se s bojovou lodí BISMARCK ve sběratelském měřítku 1:300.
Postavte si model Sd.Kfz. 165 HUMMEL od COBI a získejte unikátní samohybné dělo v měřítku 1:28!
COBI-2267 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
