Cobi 2550 II WW Sherman M4A3E2 Jumbo, 720 k, 2 f
Kód: COBI-2550Detailní popis produktu
Postavte si model Shermana M4A3E2 „Jumbo" a zažijte historii jedné z nejodolnějších variant tanku Sherman!
Sherman M4A3E2 „Jumbo" byl vyráběn jen v krátké sérii 254 kusů a šlo o dobře obrněné tanky. Standardně byl Sherman vyzbrojen 75 mm kanónem na upravené lafetě M62. Varianta Jumbo, přezdívaný „Cobra King", dostal 76 mm kanón a koaxiální kulomet. Byl přidělen 37. tankovému praporu 4. tankové divize koncem října 1944 jako velitelský tank roty C.
Tank se proslavil v zimě 1944 v Ardenách, kde jako první prorazil německé linie a dostal se k vojákům 101. výsadkové divize. Na památku této události posádka namalovala grafity, které jsou součástí našeho modelu a dodávají mu autentický vzhled.
Obsah sady:
- 720 kostek stavebnice COBI
- 2 figurky vojáků
Tento model spojuje přesnou historickou reprodukci, zábavu při stavbě a výstavní hodnotu – ideální pro sběratele vojenských modelů a fanoušky tankové historie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 5902251025502 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Počet dílů: | 720 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 19,5 cm |
| Šírka modelu: | 9,5 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
IL-2, jedno z nejslavnějších letadel druhé světové války, bylo navrženo a sériově vyráběno v SSSR od roku 1941. Model letadla IL-2 je navržen z kostiček stavebnice COBI v...
Unikátní model velmi rozpoznatelného a stále jezdícího tanku PzKpfw VI Tiger s číslem 131. Slavný Tiger byl Brity ukořistěn v Africe během 2. světové války a dnes je největší...
Postavte si model Ferdinanda – první verze německého těžkého stíhače tanků. Vozidlo bylo pojmenováno po svém konstruktérovi Ferdinandu Porsche a patří mezi velmi známé stroje 2....
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Tanky z 2. světové války a představení modelu COBI-2550
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
