Cobi 5822 Cold War LIM-1 Polské letectvo 1952, 1:32, 504 k, 1 f
Kód: COBI-5822Detailní popis produktu
Postavte si model letadla LIM-1 (MIG-15) v měřítku 1:32!
Model letadla LIM-1 (MIG-15) je navržený v měřítku 1:32 a skládá se z 504 vysoce kvalitních dílků. Všechna označení a nápisy na modelu jsou potisky, které se během používání neopotřebovávají. Sada obsahuje pohyblivé prvky, jako jsou kola a otvírací kabina, do které můžete umístit figurku polského pilota. Sada obsahuje stojan s plaketou s názvem modelu a označením státní příslušnosti.
Díky intuitivnímu návodu založenému na srozumitelných ilustracích je stavba jednoduchá. Letadlo je nezbytností pro všechny fanoušky letectví, armády a vojenské techniky. Je také perfektním doplňkem sbírek ozbrojených sil, studené války a korejské války. V této sérii jsme také vydali letadlo MIG-15 v sovětské verzi a československou verzi S-102.
- 504 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- 100% potisky, žádné nálepky
- Stojan na vystavení modelu
- Plaketa s názvem modelu
- Figurka pilota
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 5902251058227 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 504 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 32 cm |
| Výška modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 32 cm rozpětí křídel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
