Cobi 2281 II WW Sd. Kfz. 9/1 FAMO, 1:35, 498 k, 1 f
Kód: COBI-2281Detailní popis produktu
Postavte si model Sd.Kfz. 9/1 „FAMO", největšího z rodiny německých polopásových vozidel z 2. světové války. Tento model představuje těžký dělostřelecký tahač, který byl využíván především v opravárenských jednotkách a na evakuaci obrněných vozidel. Jak se obrněné zbraně vyvíjely a stávaly se těžšími, často bylo potřeba je táhnout dvěma nebo třemi vozidly typu FAMO. Vozidlo poháněl motor Maybach HL 108, stejný jako v prvních verzích tanků Pz.Kpfw. III a IV. Verze 9/1 byla vybavená šestitonním jeřábem Bildstein.
Obsah sady:
- Model těžkého tahače Sd.Kfz. 9/1 „FAMO" s detailními prvky
- Figurka vojáka
Výhody a doplňky:
- 498 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze kvalitní odolné potisky, žádné nálepky
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5902251022815 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 498 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 21,5 cm |
| Šírka modelu: | 12,5 cm |
| Výška modelu: | 10,5 cm |
Postavte si model největšího tanku v historii – PANZER VIII MAUS a zažijte sílu obrovského kolosu 2. světové války!
Postavte si legendu Blitzkriegu – Panzerkampfwagen I (Francie 1940) se stavebnicí COBI! Se sadou Panzerkampfwagen I (Francie 1940) si můžete postavit vlastní model tanku, který...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
