Cobi 5865 II WW Spitfire Mk. XVI Bubbletop, 1:48, 152k
Kód: COBI-5865Detailní popis produktu
Model Spitfire Mk. XVI Bubbletop rozšiřuje kolekci stíhaček vydaných v měřítku 1:48. Díky jednoduchému designu a intuitivnímu návodu nebude stavba modelu náročná. Letadlo má otočná kola a odolné potisky. V balení nenajdete žádné samolepky. Model se perfektně hodí i jako „ochrana" pro obrovské bombardéry vydané společností COBI. Sady jako Spitfire v měřítku 1:48 jsou skvělým začátkem vašeho dobrodružství se stavebnicemi COBI.
Supermarine Spitfire Mk. XVI Bubbletop byla jednou z variant legendárního britského stíhacího letadla Spitfire, používaného během 2. světové války. Mk. XVI byla modifikace představená v roce 1944 s kulovitým tvarem kabiny (Bubbletop), což výrazně zlepšilo viditelnost pilota. Letadlo dosahovalo maximální rychlost přibližně 676 km/h. Výzbroj zahrnovala dva 20mm kanóny a čtyři 7,7mm kulomety. Spitfire Mk. XVI se používal hlavně jako doprovodný a průzkumný stíhací letoun a zúčastnil se operací na různých frontách. Vylepšení, zejména ve výkonu a viditelnosti, z něj dělalo účinný prostředek vzdušného boje na konci 2. světové války.
- 152 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potisky se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Letadlo v měřítku 1:48
Rozměry modelu (D x Š x V): 20 cm x 21 cm x 9 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902251058654 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 152 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 20 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 21 cm rozpětí křídel |
COBI-5865 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
