Cobi 2424 Vietnam War MIG-17 FRESCO, 1:32, 577 k, 1 f
Kód: COBI-2424Detailní popis produktu
Postavte si model velmi charakteristické a barevné verze stíhačky MIG-17 z války ve Vietnamu. Všimněte si, že maskování i boční číslo 0327 nejsou náhodné. Tento legendární stíhač je součástí plovoucího muzea na letadlové lodi USS Intrepid v New Yorku. Sestavený model má rozměry 36 x 30 x 11 cm a je v měřítku 1:32.
Obsah sady:
- Model letadla MIG-17 v měřítku 1:32
- 577 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka pilota
Výhody a doplňky:
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem, které se během hry ani pod vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jednoduchý a intuitivní návod založený na ilustracích
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902251024246 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 577 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 36 cm |
| Šírka modelu: | 30 cm (rozpětí křídel) |
| Výška modelu: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
