Cobi 2583 II WW Sd. Kfz. 184 Ferdinand, 1:28, 1268 k, 1 f
Kód: COBI-2583Detailní popis produktu
Postavte si model Ferdinanda – první verze německého těžkého stíhače tanků. Vozidlo bylo pojmenované po svém konstruktérovi Ferdinandu Porsche a patří mezi velmi známé stroje 2. světové války. Náš model byl navržen v měřítku 1:28 s použitím 1 268 prvků a měří impozantních 28,5 cm na délku. Kostky i figurka mají vysoce kvalitní potisky, samolepky nejsou potřeba.
Funkce modelu:
- Odnímatelný motor z kostek stavebnice
- Funkční pásy
- Kanón s možností pohybu vertikálně i horizontálně
- Detailně provedené prvky interiéru
- Otevírací poklopky
- Detailní figurka velitele s příslušenstvím (dalekohled, sluchátka)
- Kostka s vytištěným názvem modelu
Obsah sady:
- 1 268 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka
- Kostka s označením modelu
Vlastnosti:
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potisky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
Měřítko: 1:28
Rozměry modelu (D x Š x V): 28,5 x 12,5 x 14 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 5902251025830 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:28 |
| Počet dílů: | 1268 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 28,5 cm |
| Šírka modelu: | 12,5 cm |
| Výška modelu: | 14 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
