Cobi 3120 II WW Raketa V2 na podvozku Meiller, 1:35, 1191 k, 1 f, EXECUTIVE EDITION
Kód: COBI-3120Detailní popis produktu
Postavte si legendární raketu V2 v měřítku 1:35! Tento ikonický projekt německých „Wunderwaffe" z 2. světové války fascinuje dodnes. Model v Executive Edition umožňuje detailní stavbu interiéru rakety – motor, palivovou nádrž a hlavici s výbušninou – a navíc obsahuje figurku generála Waltera Dornbegera a doplňkové prvky.
Sada obsahuje:
- Model rakety V2
- Podstavec pro přepravu a střelbu
- Figurku generála Waltera Dornbegera
- Doplňkové kostky s výstražní cedulkou
- Bílou plaketu s názvem sady
Výhody stavebnice:
- 1191 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky – nepoškrábanou se, nerozmažou ani nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
- 1 figurka a příslušenství k figurce
- Plaketa s názvem modelu
Rozměry modelu:
- Raketa samotná: 405 × 24 × 130 mm
- S podstavcem a vyvýšenou raketou: 485 × 80 × 435 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 5902251031206 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 1191 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 48,5 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 2,4 cm |
Postavte si model amerického tanku M26 Pershing a zažijte výkon moderního obrněného stroje z konce 2. světové války!
Postavte si legendu Blitzkriegu – Panzerkampfwagen I (Francie 1940) se stavebnicí COBI! Se sadou Panzerkampfwagen I (Francie 1940) si můžete postavit vlastní model tanku, který...
Vstupte do světa vojenských opevnění a postavte si bunkr Regelbau 667 – objevte tajemství Atlantického valu! S modelem Regelbau 667 od COBI spojíte zábavu se zájmem o historii.
Postavte si stíhací bombardér Junkers Ju 87 D-3 STUKA z této sady kostek COBI v měřítku 1:32.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
