Cobi 5724 II WW Morane-Saulnier MS.406, 1:32, 317 k, 1 f
Kód: COBI-5724Detailní popis produktu
Postavte si model vynikajícího francouzského stíhacího letadla Morane-Saulnier MS.406! Navrženo bylo v roce 1938. Šlo o jednomístný dolnoplošník s moderní konstrukcí a velmi dobrými výkony. V roce 1940 se stalo základem francouzského letectva. Letadlo bylo používáno v mnoha armádách, jak spojenců, tak i mocností Osy. Nejdéle, až do roku 1959, se používalo v neutrálním Švýcarsku.
Model a rozměry: Model je v měřítku 1:32. Sestavený model má rozpětí křídel 32 cm, délku 26 cm a výšku 11,5 cm. Model si můžete vystavit na přiložený stojan s názvem letadla.
Obsah balení:
- 317 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka pilota
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902251057244 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 317 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 26 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
| Šírka modelu: | 32 cm rozpětí křídel |
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Od českého inženýrského umění k německému blitzkriegu! Dvě tváře jednoho tanku: LT vz. 38 a PANZER 38(t) v jedné sadě od COBI!
Unikátní model velmi rozpoznatelného a stále jezdícího tanku PzKpfw VI Tiger s číslem 131. Slavný Tiger byl Brity ukořistěn v Africe během 2. světové války a dnes je největší...
Postavte si legendu Varšavské smlouvy! Model BMP-1 2 v 1 s označením SSSR a NDR.
Přichází Junkers Ju 87 G-2 STUKA! Sada legendárního stíhače tanků z 2. světové války v měřítku 1:32.
Tato sada je historií postavená z kostiček! Objevte německou samohybnou houfnici Sd.Kfz. 138/1 Grille Ausf. M od COBI!
COBI-5724 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
