Cobi 5734 II WW Dewoitine D.520, 1:32, 335 k, 1 f
Kód: COBI-5734Detailní popis produktu
Postavte si model francouzského stíhacího letadla z 2. světové války! Model je v měřítku 1:32 a po sestavení měří 26 x 13 cm s rozpětím křídel 32 cm. Obsahuje množství funkčních částí pro realistický zážitek ze stavby.
Obsah balení:
- 335 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka pilota
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902251057343 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 335 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 26 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 32 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
