Cobi 5750 II WW Boeing B-17G Flying Fortress, 1:48, 1210 k, 2 f
Kód: COBI-5750Detailní popis produktu
Licencovaný Boeing B-17 Flying Fortress je legendární americký těžký bombardér, který si můžete postavit ze stavebnice COBI! Historické, výkonné letadlo s názvem "Mary Alice" bylo pečlivě navrženo v měřítku 1:48 s použitím více než 1200 dílků. Model obsahuje jen kvalitní trvalé potisky – samolepky nejsou součástí sady.
Letadlo má po dokončení délku 49 cm a rozpětí křídel 66 cm, čímž se stává jedním z největších kusů ve vaší sbírce. Součástí balení jsou dvě figurky pilotů s velmi detailními potisky.
Model nabízí pohyblivé prvky, jako jsou kola, skládací podvozek, vrtule, křidélka a otevírací poklopy pro bomby. Sada obsahuje i plaketku s názvem modelu. Díky intuitivnímu návodu založenému na přehledných ilustracích je stavba jednoduchá a zábavná.
B-17F je nezbytnou součástí pro všechny nadšence historie, letectví a vojenské techniky. Velké množství dílků poskytuje mnoho hodin vzrušujícího stavění.
Obsah balení:
- 1210 vysoce kvalitních dílků
- 2 figurky pilotů
- placka s názvem modelu
- přehledný a intuitivní návod s ilustracemi
- 100% potisky – bez samolepek
Vlastnosti:
- vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plná kompatibilita s kostkami jiných značek stavebnic
- potisky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou ani nevyblednou
Rozměry modelu: 49 × 66 × 13 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| EAN: | 5902251057503 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 1210 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 49 cm |
| Šírka modelu: | 66 cm rozpětí křídel |
| Výška modelu: | 13 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
