Dostavník
Kód: 4820184120730Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 14 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Rozměry balení: | 37*17*2.7 cm |
| Rozměry složeného modelu: | 40*12.5*16 cm |
| Čas potřebný k sestavení: | 5 hodin |
| Počet dílů: | 248 |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | Ne |
Dostavník
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
