Cobi 2238 Vietnam War Patrol Boat River MK II, 1:35, 615 k, 4 f
Kód: COBI-2238Detailní popis produktu
Říční hlídkový člun je charakteristický americký člun, používaný ve vietnamské válce na hlídkování a přepravu vojáků. Měl velmi malý ponor, což mu umožňovalo plout i na mělčině. Dosahoval maximální rychlost 28,5 uzlu (53 km/h). Posádku tvořili čtyři vojáci: poddůstojník obvykle jako kapitán lodi, střelec, mechanik a námořník. Loď vyvažovala nedostatek pancéřování poměrně velkou palebnou silou. Americké námořnictvo tyto čluny používalo až do 90. let, a civilisté si je stále oblibují. Postavte si model člunu v měřítku 1:35.
Obsah sady:
- 615 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- 4 figurky vojáků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5902251022389 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 615 |
| Počet figurek: | 4 |
| Délka modelu: | 28 cm |
| Šírka modelu: | 11 cm |
| Výška modelu: | 14,5 cm |
COBI-2238 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
