Cobi 2570 II WW M4A3 Sherman, 1:28, 852 k, 2 f
Kód: COBI-2570Detailní popis produktu
Postavte si model M4 Sherman, hlavního amerického středního tanku z 2. světové války. Vyráběný v letech 1942 – 1945 se stal nejznámějším americkým tankem. Tank byl vybaven 75 mm kanónem. Munice a hořlavý motor dělaly ze Shermanů na začátku lehký cíl pro těžší německé tanky.
Obsah sady:
- 852 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 2 figurky vojáků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 5902251025700 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:28 |
| Počet dílů: | 852 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 21,5 cm |
| Šírka modelu: | 9,5 cm |
| Výška modelu: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
