Cobi 4844 II WW HMS Belfast IWM, 1:300, 1517 k
Kód: COBI-4844Detailní popis produktu
Postavte si model lodi HMS Belfast (C35) v měřítku 1:300.
Byl to lehký křižník podtřídy Edinburgh třídy Town britského královského námořnictva – Royal Navy. HMS Belfast byl nejtěžším britským lehkým křižníkem, který se zapojil do bojů 2. světové války. V současnosti je ukotven na řece Temži u Tower Bridge a slouží jako muzeum spravované Imperial War Museum (IWM). Právě ve spolupráci s IWM vznikl tento model.
Balení obsahuje 1 517 kostek stavebnice. Neobsahuje figurky. Celá grafika je natištěna přímo na kostkách stálobarevným tiskem, model neobsahuje žádné samolepky.
Obsah sady:
- 1 517 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky, které se nerozmazávají ani nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
- Měřítko modelu 1:300
- Neobsahuje figurky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 5902251048440 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:300 |
| Počet dílů: | 1517 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 64 cm |
| Výška modelu: | 20 cm |
| Šírka modelu: | 9 cm |
Tiger I byl německý těžký tank používaný během 2. světové války. Byl známý svou silnou výzbrojí a pancéřováním. Tento model od COBI se skládá z 870 kostiček stavebnice a...
Raketa V2 je jednou z nejznámějších tzv. zázračných zbraní „Wunderwaffe", které měly zvrátit průběh války. Tato konstrukce dodnes fascinuje mnoho nadšenců historie a 2. světové...
Postavte si model tanku Tiger II „Königstiger" v měřítku 1:35! Tento legendární německý těžký tank z 2. světové války je známý svou silou a impozantní přítomností na bojišti....
Tato sada je historií postavená z kostiček! Objevte německou samohybnou houfnici Sd.Kfz. 138/1 Grille Ausf. M od COBI!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
