Cobi 5823 Cold War MIG-17 FRESCO, 1:32, 568 k, 1 f
Kód: COBI-5823Detailní popis produktu
Postavte si model letadla MIG-17 / LIM-5 v měřítku 1:32!
MIG-17 je proudový stíhací letoun sovětské výroby, který sloužil ve vzdušných silách 40 zemí světa a stal se symbolem studené války. Letadlo bylo postaveno v roce 1949 a jde o jednomístný jednomotorový středoplošník s celokovovou duraalovou konstrukcí a šípovitým křídlem. Charakteristickým znakem jsou tři aerodynamické ploutve na každém křídle. V přední části letadla je vstup vzduchu k motoru, rozdělený svislou přepážkou na dva kanály po stranách. Kabina pilota je prosklená a vzduchotěsná, vybavená výsuvným sedadlem. Pohon zajišťuje jediný proudový motor umístěný vzadu.
Stálá výzbroj obsahuje dva kanóny kalibru 23 mm NR-23 (každý s 80 náboji) a jeden kanón N-37D kalibru 37 mm (s 40 náboji). Letadlo může také nést bomby namísto přídavných palivových nádrží. MIG-17 se dočkal mnoha vývojových verzí a pod názvem LIM-5 se od roku 1956 vyráběl i v Polsku.
Postavte si tento model z kostek stavebnice COBI a získejte realistický a detailní model letadla v měřítku 1:32. Sestavený model měří 36 x 30 x 11 cm. Balení obsahuje 568 dílků stavebnice a figurku pilota. Stojan na vystavení modelu si postavíte také z dílků stavebnice.
- 568 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmazají a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Figurka pilota
- Stojan na vystavení modelu
- Měřítko 1:32
- Rozměry modelu: 36 x 30 x 11 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 5902251058234 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 568 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 36 cm |
| Výška modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 30 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
