Cobi 2988 Great War Rolls Royce obrněné vozidlo 1:35, 267 k, 1 f
Kód: COBI-2988Detailní popis produktu
Je více než 100 let staré a je nejstarším funkčním vozidlem v Tankovém muzeu v Bovingtonu ve Velké Británii. Obrněný vůz Rolls Royce byl vyroben v roce 1920 a dnes patří mezi nejvýznamnější exponáty muzea.
Historie vozidla:
- Účastnil se bojů v Irsku, Šanghaji a Egyptě
- Hlídal pobřeží Norfolku během 2. světové války
- Do muzejní sbírky byl zařazen v roce 1947
- V roce 1997 vezl královnu Alžbětu II., svého nejvýznamnějšího pasažéra
Model a detaily:
- Měřítko modelu: 1:35
- Balení obsahuje 267 kostek stavebnice
- Součástí je figurka vojáka
- Věrná replika historického vozidla
- Ideální pro sběratele a milovníky vojenské historie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902251029883 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 267 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 15 cm |
| Výška modelu: | 7,5 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
Postavte si model Mikojan MiG-15, prvního sériově vyráběného sovětského proudového stíhače. V kódu NATO byl označený jako „Fagot".
Postavte si model Vickers A1E1 INDEPENDENT – britského prototypu těžkého tanku z meziválečného období.
Postavte si model amerického tanku M26 Pershing a zažijte výkon moderního obrněného stroje z konce 2. světové války!
Postavte si legendu Varšavské smlouvy! Model BMP-1 2 v 1 s označením SSSR a NDR.
Tato sada je historií postavená z kostiček! Objevte německou samohybnou houfnici Sd.Kfz. 138/1 Grille Ausf. M od COBI!
Postavte si legendu Blitzkriegu – Panzerkampfwagen I (Francie 1940) se stavebnicí COBI! Se sadou Panzerkampfwagen I (Francie 1940) si můžete postavit vlastní model tanku, který...
Jeden z nejslavnějších bojových letadel druhé světové války. Model letadla IL-2M3 je navržený z kostek stavebnice COBI v měřítku 1:32 s použitím úplně nových dílů.
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
