Cobi 3115 II WW Type 95 Ha-Go, 1:35, 380 k, 1 f
Kód: COBI-3115Detailní popis produktu
Postavte si model japonského lehkého tanku Typ 95 Ha-Go v měřítku 1:35! Jde o první model japonského vozidla v sérii Historical Collection od COBI. Typ 95 Ha-Go byl hlavním lehkým tankem Japonské císařské armády během 2. světové války a zúčastnil se významných bojů na Filipínách, v Barmě a na Guadalcanalu.
Detaily modelu:
- 380 vysoce kvalitních dílků
- Figurka japonského tankisty
- Dvojjazyčný štítek s označením tanku
- Pohyblivá kola, pásy a věž tanku
- Kostka s fragmentem terénu a japonskou vlajkou
- Vysoce kvalitní potisky na tanku a figurce, žádné samolepky
Výhody stavebnice:
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- Odolné potisky – nepoškrábou se, nerozmažou ani nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod
Rozměry modelu (D × V): 13,5 × 7 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5902251031152 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 380 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 13,5 cm |
| Výška modelu: | 7 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
COBI.3115 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
