Cobi 6285 Nákladní vagón typ Ommr 32 LINZ, 1:35, 584 k, 1 f
Kód: COBI-6285Detailní popis produktu
Postavte si nákladný vagon typu Ommr 32 „LINZ"
Byl navržen koncem 30. let 20. století a představuje typickou dobovou techniku s ohledem na nadcházející ozbrojený konflikt v Evropě. Tento vagon byl určen na přepravu vozidel a různého zboží, včetně nákladních automobilů, osobních aut, dílů, sudů a beden, ale i sypkých materiálů jako uhlí. Nosnost vagonu byla přibližně 25 tun.
Balení obsahuje 584 dílků stavebnice a 1 figurku.
Rozměry modelu (D × Š × V): 30,2 × 8,8 × 6,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 5902251062859 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 584 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 30,2 cm |
| Výška modelu: | 6,6 cm |
| Šírka modelu: | 8,8 cm |
COBI-6285 představení modelu
Kolekce Vlaky
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
