Cobi 3129 II WW M3 Stuart, 1:35, 511 k, 2 f
Kód: COBI-3129Detailní popis produktu
Model amerického lehkého tanku M3 Stuart je pečlivě navržený v měřítku 1:35 a skládá se z 511 kostek stavebnice. Tank má funkční pásy, otočnou věž, pohyblivý kanón, otvírací poklop a servisní kryt, pod kterým se nachází motor postavený z kostek. Na bocích korby jsou osazené dodatečné kulomety. Konstrukce i potisky odpovídají bojovému nasazení amerických jednotek v Evropě i Tichomoří – můžete si tedy vybrat, na kterém bojišti bude váš Stuart působit. Součástí stavebnice jsou dvě figurky amerických tankistů vybavené helmami, samopalem M3 „Grease Gun" a dalekohledem. Všechny detaily – od potisků na tanku po uniformy figurek – jsou zpracované s maximální přesností.Obsah sady:
- 511 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 2 figurky amerických tankistů s doplňky
- Realistický model tanku s funkčními prvky
- Kostka s názvem modelu
- Vyrobeno v EU firmou s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Potisky se neodírají, nerozmažou a nevyblednou při hraní ani působením teploty
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 5902251031299 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 511 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 13,5 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 7,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
