Cobi 5864 II WW Hawker Typhoon Mk. IB, 1:48, 190 k
Kód: COBI-5864Detailní popis produktu
Britský stíhací bombardér sloužící v britském RAF od roku 1941. Jeho hlavní úlohou bylo bojovat proti německým stíhacím letadlům a podporovat operace na frontové linii útoky na pozemní cíle.
Náš model z kostek rozšiřuje kolekci stíhaček vydaných v měřítku 1:48. Skvěle poslouží jako „doprovod" pro obrovské bombardéry a je ideálním modelem pro vaše dobrodružství se stavebnicemi COBI. Letadlo má otočná kola a stálobarevné potisky.
- 190 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábu, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Letadlo v měřítku 1:48
Rozměry modelu (D x Š x V): 20,5 cm x 26 cm x 10,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5902251058647 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 190 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 20,5 cm |
| Výška modelu: | 10,5 cm |
| Šírka modelu: | 26 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
