Cobi 20069 IR Římský vůz, 93 k, 3 f
Kód: COBI-20069Detailní popis produktu
Ve starověkém Římě se vozy používaly především jako reprezentativní dopravní prostředky a nechyběly ani na slavných závodech v hipodromech. Tento model z kostek představuje slavnostní voz zapřažený za dvojici bílých koní, který řídí triumfující generál připravený na slavnostní vstup do Věčného města.
Model umožňuje vytvářet různé historické scénky. Postavte za voz římské legionáře ze sad s figurkami, aby mohl velitel vést svou armádu do vítězného průvodu. Myslíte si, že na triumf je ještě brzy? Zkombinujte voz se sadou gladiátorů a vytvořte napínavou bojovou scénu.
Pokud máte rádi závody, pořiďte si více vozů, promíchejte figurky z různých stavebnic a uspořádejte velkolepé závody – ještě napínavější než ty známé z filmu Ben-Hur. Postavte si vlastní historii, kostku po kostce.
Obsah balení:
- 93 kvalitních dílků
- model římského vozu
- 2 figurky koní
- 1 figurka s příslušenstvím
- přehledný ilustrovaný návod
Technické informace:
- vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- potisk kostek je odolný vůči poškrábání, nerozmazává se a nevybledne ani při používání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902251200695 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Počet dílů: | 93 |
| Počet figurek: | 3 |
| Délka modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 5,5 cm |
| Výška modelu: | 5 cm |
Kolekce Imperium Romanum
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
