Cobi 5862 II WW Jakovlev JAK-3, 1:48, 140 k
Kód: COBI-5862Detailní popis produktu
Použijte 140 kostek stavebnice COBI k sestavení historického sovětského stíhacího letadla z 2. světové války. Náš model má jen vysoce kvalitní stálobarevné potisky. V balení nenajdete žádné nálepky. Letadlo měří 18,5 cm na délku a má rozpětí křídel 20 cm. JAK-3 je také snadno sestavitelný model a perfektní začátek vašeho dobrodružství se stavebnicemi COBI. Toto letadlo si zamilují všichni nadšenci letectví, vojenské techniky a historie. Stavějte historii, kostku po kostce.
- 140 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- 100% potisky, žádné samolepky
Rozměry modelu (D x Š x V): 18,5 cm x 20 cm x 9,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902251058623 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 140 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 18,5 cm |
| Výška modelu: | 9,5 cm |
| Šírka modelu: | 20 cm rozpětí křídel |
Postavte si model největšího tanku v historii – PANZER VIII MAUS a zažijte sílu obrovského kolosu 2. světové války!
Postavte si stíhací bombardér Junkers Ju 87 D-3 STUKA z této sady kostek COBI v měřítku 1:32.
IL-2, jedno z nejslavnějších letadel druhé světové války, bylo navrženo a sériově vyráběno v SSSR od roku 1941. Model letadla IL-2 je navržen z kostiček stavebnice COBI v...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
